Tatella

چرا تارتلا

با توجه به سرانه ی مصرف محصولات آردی از قبیل نان و شیرینی جات در ایران و چند برابر بودن میزان مصرف نان که سهم عمده ­ای از سبد خانوار های ایرانی را تشکیل می دهد، باید اذعان داشت که این حجم عظیم گندم و به تبع آن آرد، به طور کامل مصرف نشده و بخش قابل توجه ای از آن تبدیل به ضایعات می ­شود که مبلغ ریالی آن بالغ بر ۲،۰۰۰ میلیارد ریال در سال برآورد می شود.

متاسفانه پس از به هدر رفتن نان و دیگر محصولات آردی، بازیافت مناسب و صحیحی بر روی این ضایعات انجام نمی شود و مجدد این دور ریز ها بصورت ناسالم و غیر حرفه ای وارد چرخه ی غذایی خانوار های ایرانی می گردد.

به جرأت می توان گفت فرهنگ مصرف مواد غذایی شاید در هیچ کجای دنیا به اندازه ی ایران، ناسالم و غیر اقتصادی نباشد که این مهم نیاز فوری به تحولی نو و نگرشی تازه دارد.

به دلیل اهمیت بالای فرهنگ مصرف و ضرورت جلوگیری از به هدر رفتن نعمات الهی که با تلاش و سختی بسیار به دست می آید، استفاده از فرهنگ نو و الگو برداری صحیح و مطابق سازی آن با فرهنگ ایرانی، لازمه ی این تغییرات است، تا بتوانیم هم مصرف سالم را بهینه سازی کرده و هم از ضایعات غیر ضروری جلو گیری کنیم.

برند تارتلا (Tartella) با توجه به پشتوانه ی بسیار قوی خود، (شرکت Aryzta)، مقولات مهمِ فرهنگ صحیح مصرف، کاهش ضایعات و کیفیت برتر را مرتفع کرده است. تارتلا با ارائه  ی محصولات با کیفیت بین المللی که دارای استاندارد های سلامت روز دنیا و ایران می باشد، شما را به مسیری هدایت خواهد کرد که بتوانید در این فرهنگ سازی، که به باور ما وظیفه ی شهروندی ماست، سهیم باشید و در راستای کاهش ضایعات کمک کنید.

محصولات آردی تارتلا (نان، شیرینی، وینی و تارت) برگرفته از دستورالعمل های پخت و تهیه ی کلاسیک و سنتی فرانسه می باشد که با تکنولوژی روز دنیا تولید شده و به راحتی در اختیار ما قرار می گیرد. تمامی محصولات زیر نظر خبره ترین سر آشپز های فرانسوی، با دقت بسیار بالا پخته شده و با حداقل مواد نگهدارنده، با تجهیزات بسیار مدرن یخ زده و بسته بندی می گردند. محصولات تارتلا تمامی مراحل بازرسی فنی و سلامت را گذرانده و تمامی مجوزات سلامت را مطابق با استاندارد های اروپا و سازمان غذا و داروی ایران، اخذ کرده است.

 

تنوع محصولات تارتلا باعث افزایش رضایتمندی مشتریان شما خواهد شد و تمام سلایق را در بر خواهد گرفت

 

تنوع محصولات تارتلا باعث نخواهد شد که شما بعنوان شریک ما سر­در­گم شده و هدف اصلی خودتان را فراموش کنید و در مواجهه با این تنوع دچار دردسر گردید، بلکه تنوع محصولات به شما این اجازه را خواهد داد تا با در نظر گرفتن تمام نکاتی که تا کنون مطرح گردید به ارایه ی خدمات بهتر و کاملاً متفاوت از دیگر رقیبان، به مشتریان خود بپردازید.

 

تارتلا دوست و شریک شما خواهد بود و به عنوان ابزاری در جهت تامین منافع و پیشبرد بهتر اهداف شما، در کنار شما قرار خواهد گرفت

 

 

دیدگاه به برند و محصولات تارتلا:

نگاه شما به تارتلا بعنوان یک رقیب نخواهد بود. حضور تارتلا در کنار شما صرفاً برای کمک به شما خواهد بود تا در مسیر پیش روی خود، با گزینه های بیشتر و اقتصادی تری که پیش روی مشتریان خود قرار می دهید قدم بر دارید. شما تارتلا را به عنوان ابزاری در کنار خود خواهید داشت که به شما توانایی انجام کارهایی را خواهد داد که شاید در گذشته برای شما ممکن نبوده و یا به سختی به آنها دست می­ یافتید. این ابزار با ارائه ی محصولات متنوع اصیل فرانسوی، با کیفیتی غیر قابل انکار و کلاسیک در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا به کمک آنها در سطح استاندارد بسیار بالا، این خدمات را به مشتریان خود ارائه دهید. محصولات تارتلا خلاء های مورد نیاز شما را به راحتی پر خواهد کرد و جایگزین محصولاتی که کیفیت مناسب را نداشته و همیشه دغدغه ی تهیه و نگهداری آنها، ذهن شما را مشغول می کرده است، خواهد شد.

 

با تارتلا محدودیت زمان، کیفیت و کمیت از بین خواهد رفت

 


تارتلا این امکان را به شما خواهد داد تا هر لحظه و هر زمان و به هر میزان که خواستید و درخواست مشتریان شما بود، پذیرایی خود را به صورت کاملاً تازه در اختیار آن ها بگذارید و در این میان به عدم تازه بودن محصولات خود و یا از بین رفتن آنها فکر نکنید.

 

مزایای تارتلا

با توجه به اینکه برند و محصولات تارتلا در بازار صنایع مواد غذایی ایران جدید بوده و امید آن می رود که این محصولات، جایگزین محصولات کم کیفیت و بدون کیفیت شود، مزایای آن را برمی شماریم تا اطمینان حاصل نمایید که این جایگزینی به جا و درست بوده است.

 

 

 

 

 

 

با تارتلا دیگر نیازی نیست به فکر محصولات جدید، با کیفیت و مطابق استاندارد های جهانی پذیرایی باشید. تارتلا این کار را برای شما کرده است

 

 

تارتلا به کمک چه کسانی می ­آید؟

با توجه به قابلیت های محصولات تارتلا چه در کمیت محصولات و چه در کیفیت آنها، به جرأت می توان گفت که تارتلا در خدمت تمامی کسانی است که به صورت مستقیم و غیرمستقیم به عرضه ی مواد غذایی مشغول هستند:

تمامی دوستان عزیز ما که در این دسته بندی ها و یا خارج از این گروه ها مشغول به کار هستند می توانند روی کمک تارتلا برای ارتقای کمی و کیفی خدمات خود حساب کنند و تارتلا را در کنار خود به عنوان یک پشتیبان در اختیار داشته باشند.

رستوران هایی که در حال شکل گیری هستند و یا کافی ­شاپ هایی که هم اکنون در حال ارایه ی سرویس به مشتریان خود می باشند می توانند تارتلا را جهت تکمیل منوی غذایی خود به آن اضافه کنند و از بسته های پیشنهادی تارتلا استفاده نمایند.

تارتلا دوستی­ است که شما را از ابتدا تا انتهای کار تنها نخواهد گذاشت و برای رسیدن به اهداف، در کنار شما باقی خواهد ماند

 

tartella

چرا تارتلا

با تارتلا دیگر نیازی نیست به فکر محصولات جدید، با کیفیت و مطابق استاندارد های جهانی پذیرایی باشید.

اطلاعات بیشتر

کاتالوگ ۲۰۱۷

کاتالوگ محصولات در سال ۲۰۱۷

دانلودtartella
tartella

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner