Tatella

درباره تارتلا

شرکت پاک سامان تیسا (پاسات) با توجه به سابقه تولید و عرضه مواد غذایی، همواره نیاز به محصولات آردی را در سبد غذایی خود احساس کرده است. بدلیل اهمیت این نوع محصولات که ارتباط مستقیم با سلامت مصرف کننده دارد، و حساسیتی که این شرکت در ارایه محصولات با کیفیت جهت مصرف مشتریان خود دارد، بعد از صرف مدت زمان طولانی جهت بررسی و انتخاب محصولات با استاندارد های مطابق با نظام سلامت کشور، موفق گردید تا نظر مثبت شرکت بین المللی Aryzta را جهت مشارکت در فعالیت های تولیدی – اقتصادی در ایران جلب نماید.

شرکت Aryzta که تولید کننده محصولات منجمد در فرانسه، دیگر نقاط اروپا، آسیا و آمریکا با بیش از ۶۳ مجموعه ی تولیدی می باشد؛ یکی از بزرگترین و با کیفیت ترین تولید کننده ی محصولات آردی، شیرینی جات و اسنک ها در دنیا می باشد.

 

مواد غذایی، زبانی بین­ المللی است که ما با استفاده از آن به بیان خلاقیت، فرهنگ و اشتیاق خود می پردازیم

 

در راستای تحقق این مهم، برند Tartella که بر گرفته از زبان شیرین فرانسه می باشد در ایران به صورت رسمی ثبت گردید تا تمامی محصولات باهمان کیفیت اصیل فرانسوی، همزمان در ایران نیز عرضه شود تا بتوانیم در آینده ای بسیار نزدیک با برنامه ریزی های انجام شده، به تولید آنها نیز بپردازیم.

تمامی این تحولات دلپذیر در آشپزخانه ی نوآوری ما در پاریس آغاز می شود. جایی که تیم ما با ذهن، قلب و روح خود جهت تسلط بر ضرورت های آشپزی فرانسوی و دستورالعمل های آن، وقت صرف کرده اند.

برای با نشاط نگه داشتن ایده های خود، با الهام از سلیقه های مختلف در غذاهای بین المللی، با استفاده از طعم دهنده ها و تکنیک هایی از سراسر جهان، به ذهن خلاق و نوآور جامعه ی آشپزی خود الهام بخشیدیم و به کمک و یاری دوستان و همکاران خود در صنعت غذایی کشور آمدیم.

 

ما خود را شریکی برای آشپزخانه های بزرگ و معتبر می دانیم

 

ما خود را شریکی برای آشپزخانه های بزرگ و معتبر میدانیم. همکاران ما بهمراه محصولات ارایه شده با برند Tartella بصورت خیلی نزدیک با هنرمندان آشپزی خدمات غذایی در ارتباط بوده تا از اجزای ضروری مواد گرفته تا ظرف نهایی برای سرو، بهترین و دلپذیر ترین حالت را به مشتریان خود ارایه کنند.

نکاتی که مجموعه ما را از دیگران متمایز میکند مدت زمانی است که به استانداردهای آماده سازی غذا می­پردازد که در نهایت منجر به تضمین کیفیت میشود، کمک به صرفه جویی در وقت و بهبود بهره وری می­کند و بومی از خلاقیت را در آشپزخانه شما به ارمغان می­آورد.

در دنیای حرفه­ای ما، موفقیت با گرفتن ستاره و یا تعریف و تمجید بدست نمی­آید. در عوض ما موفقیت و رضایت را از دانشی که به دوستان و همکاران سرآشپز خود میدهیم بدست می­آوریم و آنها نیز بصورت خلاقانه و پرشور به خدمات رسانی و ارایه غذای با کیفیت و دلنشین به مشتریانی می­پردازند که از آن غذا لذت خواهند برد و آن را دوست خواهند داشت.

نام Tartella برگرفته از دلبستگی ما به صنعت و هنریست که با آرد و نان سر و کار دارد و با روح خلاقیت عجین شده است. از طریق همین روش ما قادر شده­ایم تا روش پخت تازه ای را برای مصرف کننده گان خود به ارمغان بیاوریم.

 

Vive les Différences

زنده باد تفاوت

 

ما با افتخار خود را نماینده آشپزی فرانسوی میدانیم و به منحصر بفرد و متفاوت بودن آن میبالیم.

ما در ارایه محصولات آردی مثل نان، شیرینی جات و محصولات وینی و مواد تشکیل دهنده آنها منحصر بفرد هستیم.

ما منحصر بفرد هستیم بدلیل اینکه نه فقط بصورت هفته­­ای یا هر چند روز یکبار، بلکه تا چندین مرتبه در روز میتوانیم محصولات تازه و با کیفیت بالا را، آنچنان که مشتری ها می­پسندند در اختیارشان قرار دهیم.

 

La Révolution

تحول


همانطور که یک فرانسوی به شما خواهد گفت که چگونه یک انقلاب به سرانجام خواهد رسید و همه چیز را به لرزه در خواهد آورد، با افتخار اعلام میکنیم که ما تحولی عظیم در صنعت نان و شیرینی کشور ایجاد کرده ایم و به کمک همکاران و دوستان خود در این زمینه آمده­ایم.

این تحول عظیم باعث خواهد شد که ناگهان فضای مغازه و فروشگاه های محله شما از بوی نان فرانسوی عطرآگین شود و همه بتوانند به راحتی طعم نان واقعی فرانسوی تازه از تنور در آمده را امتحان کنند.

 

Vive le Moment

 

ما بر این باوریم که محصولات نان و شیرینی فرانسوی بیش از یک مواد غذایی با کیفیت است که منجر به پر کردن شکاف در چرخه ی مواد غذایی کشور می شود.

French Baking مبدل لحظه هاست و می تواند شما را به کمک نان و شیرینی با کیفیت واقعی به یک نان فروشی سنتی فرانسوی ببرد و ذهن شما را خالی از دغدغه های روز مره ی زندگی کند.

اما برای به وجود آوردن چنین تجربه ی منحصر به فردی، شما نیز باید منحصر به فرد باشید و این اتفاق خواهد افتاد. هیچ شخص دیگری مانند ما وجود نخواهد داشت چرا که:

و در انتها می توان گفت زنده باد تفاوت

 

تاریخچه برند (History of the Brand):

با گذشت زمان رابطه صنعت با نانوایان و سرآشپزها به هم گره خورد و این دو قشر با هم مشغول به فعالیت شدند تا گستره ­ای از محصولات نیمه آماده و آماده را که کاملاً بصورت سنتی و برگرفته از بهترین مواد اولیه ی محلی است را در اختیار مشتریان قرار دهند.

امروز ما در حال ادامه ی این سنت و روش آماده سازی برای کمک به رستوران ها، کافه رستوران ها، کافی شاپ ها، شیرینی فروشی ها و نانوایی ها، در سراسر کشور هستیم.

 

سنت و نوآوری (Tradition & Innovation):

Tartella (Coup de pates) یک هاب بسیار خلاق می باشد که به حرفه­ ای های صنعت غذایی کمک می کند تا تصوری جدید از آینده مواد غذایی را متصور شوند.

با استفاده از مواد اولیه ی درجه یک، تجربه، خیال پردازی و خلاقیت، ما بهترین محصولات خوراکی را که الهام بخش سرآشپزها، نانواها و دست اندرکاران صنایع غذایی است را بوجود آورده­ایم و به آنها کمک میکنیم تا آنها نیز تجربه ای بسیار زیبا و نفیس را برای دیگران ایجاد کنند.

 

سرآشپز های ما (Our Chefs):

تیم خلاق سرآشپز های ما قلب برند Tartella هستند. آنها سنت، تخصص و مهارت های فنی را بهمراه غذاهای اصیل فرانسوی با روند بین المللی غذایی ترکیب میکنند و بهترین ها را عرضه میکنند.

 

 

tartella

چرا تارتلا

با تارتلا دیگر نیازی نیست به فکر محصولات جدید، با کیفیت و مطابق استاندارد های جهانی پذیرایی باشید.

اطلاعات بیشتر

کاتالوگ ۲۰۱۷

کاتالوگ محصولات در سال ۲۰۱۷

دانلود
tartella

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner